Dedić & Vlajić feat Jordes (HR)

Matija Dedić a Goran Vlajić vytvořili exkluzivní projekt, který kombinuje jazz s klubovou hudbou.

Matija Dedić je nejvíce oceněňovaným chorvatským hudebníkem, který je uznáván po celém světě. Jeho jazzové album "Matija svira Arsena" bylo v posledních dvou letech nejprodávanějším albem v Chorvatsku. Byla vydána také exkluzivní edice na vinylu. Matija spolupracoval s mnoha hudebníky na výše zmíněném projektu "Vlajić & Dedic", který kombinuje jazz, latino, funk a taneční hudbu!

Goran Vlajić, známý jako DJ Go Cut, je mezinárodní DJ a hudební producent. Goran má velké zkušenosti jako DJ a manažer akcí a svou kariéru začal v 90. letech jako turntablista a v roce 1992 se stal finalistou světového mistrovství DMC v Londýně. V roce 1998 založil s Damirem Ludvigem a Stelarem party Astralis a od té doby je Astralis synonymem pro skvělé klubové události s elektronickou hudbou. Goran hrál na Loveparade v Berlíně, na Full Moon v Thajsku a na festivalu Ultra Music.

Jakša Jordes je nejžádanějším chorvatským saxofonistou! Nejlepší chorvatský interpret, vítěz "Ambasador 2017". Jakša vystupuje s kapelami a DJi a nedávno také v divadlech. Je známý v chorvatských klubech, stejně jako na chorvatských koncertech, kde hraje s Davorinem Bogovićem, Nenem Belanem atd. Jakša se stal vokálním frontmanem jedné z nejlepších chorvatských rockových skupin "Daleka Obala".

Album "Kompozit" bylo nominováno v kategorii "Nejlepší chorvatské album". Užijte si album Kompozit na tomto odkazu!

Kdy a kde?

5.5.2023 19:45 - 20:30
Vltava Stage (Střelecký ostrov)